Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:

#1 2013-10-14 18:20:49

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Pokój nr 3- Jekyll Lime

Nieduży pokoik, znajduje się w nim łóżka w samym kącie, biurko pod jedynym niewielkim oknem oraz szafa na ubrania. W łóżku, w miejscu gdzie chowa się pościel znajduje się cały zapas strzykawek oraz składników do wyrabiania lekarstwa. W innym kącie pokoju rozłożona jest mata, gdzie Jekyll czasami sobie ćwiczy, aby wyładować złość, a przy okazji zrobić bajcepsa (albo dwa). Widać na ścianach pozostałości po plakatach poprzednich właścicieli. Drzwi mają od wewnątrz dorobiony dodatkowy stangiel (wymyślone słowa, taka drewniana zapadka, za huk nie pamiętam jak to się nazywa) w razie konieczności przeżycia ataku Hyde'a. Od zewnątrz wywieszona jest karteczka "Jeśli słyszysz dziwne głosy przyjdź później, jeśli nie- śmiało pukaj".
**********

Po wyczerpujacej lekcji Jekyll wszedl do pokoju i zamknal go od srodka. Sprawdzil zapas lekow, starczy do konca tygodnia, coz w weekend trzeba bedzie dorobic. Zdjal gorna czesc uniformu i polozyl sie na macie, aby porobic troche brzuszkow. Jekyll pomimo niewielkiego wzrostu i postury mial troche miesnia (nie byl przypakowany). W psychiatryku spedzil troche czasu na cwiczenia, zreszta do dzisiaj cwiczy, by sie odstresowac.

**********

Po jakimś czasie spojrzał na zegarek. Jeszcze dwie godziny do następnej lekcji. Jekyll postanowił przejść się po szkole, poszukać gdzie są poszczególne sale, pokój nauczycielski i tym podobne. Przyda się na przyszłość.

Ostatnio edytowany przez Jekyll (2013-10-22 19:13:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ulriknights www.managerpbf.pun.pl szukam chłopak www.dragonballextra.pun.pl Interesujace pytania do faceta