Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:


#1 2013-10-15 10:16:55

 Ian Locke

Żółty Ra

Call me!
Skąd: Tomaszów Maz/Łódź
Zarejestrowany: 2013-10-04
Posty: 18
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Ian Locke
Wiek: 19
DP: 50
Orientacja: heteroseksualny
Stan Cywilny: kawaler
Ekwipunek: Dysk do pojedynków
Deck : Winged-Beast
Grupa: Żółty Ra
Username (Dueling Network): Tomatta

Ian Locke - Tworzenie Talii I

Po moich ostatnich przygodach nadszedł czas na trochę teorii.
Nie przepadam za szkołą, ale chyba muszę iść - pomyślałem, po czym znalazłem drogę na swoją pierwszą lekcję. Zasiadłem w ławce możliwie najbliżej okna, żywiąc jednak nadzieję, że wykład nie zmusi mnie by zbyt często przez nie wyglądać. Wyjąłem kartkę i długopis. Rozsiadłem się wygodnie. Czekałem na nauczyciela.

Offline

 

#2 2013-10-16 11:41:39

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Ian Locke - Tworzenie Talii I

Kilka minut po tobie na sali pojawił się również nauczyciel, a więc nie zdążyłeś zbytnio zdewastować klasy. Był nim Joey Wheeler, który jest nauczycielem z najdłuższym stażem, jeśli chodzi o przedmiot Tworzenie Talii. Nauczyciel wypakował z torby dziennik oraz wodę, którą położył gdzieś na bok biurka. Stojąc na podeście zerknął na wszystkich zebranych uczniów. Sala była prawie pełna, z wyjątkiem pojedynczych braków, zapewne z problemów zdrowotnych.
- Witajcie moi drodzy! Nazywam się Joey Wheeler i będę was uczyć Tworzenia Talii. Na wstępie powiem, że chciałbym coś usłyszeć od was, zanim przejdziemy do tego co mam wam do powiedzenia. Liczę na to, że współpraca między nami będzie owocna. Pozwólcie, że najpierw odczytam listę obecności, a potem każdy z was powie kilka słów o sobie, także poukładajcie sobie w tym czasie informacje i zaraz się nimi podzielicie. - po tych słowach Joey odczytał listę obecności, mając niemały problem z niektórymi nazwiskami. Po każdej pomyłce przepraszał i od razu poprawiał się, tak więc nie było aż tak źle. Przy twoich personaliach na szczęście się nie pomylił i już po chwili wszyscy byli sprawdzeni. Kilku uczniów przed tobą się przedstawiło i po kilkunastu minutach przyszła kolej na ciebie.
- Ian, tak? Powiedz nam coś o sobie, o jakiś celach w szkole, a może nawet o ulubionych kartach? - uśmiechnął się pogodnie i przysiadł na krześle, czekając aż zaczniesz coś mówić.

Offline

 

#3 2013-10-16 13:35:45

 Ian Locke

Żółty Ra

Call me!
Skąd: Tomaszów Maz/Łódź
Zarejestrowany: 2013-10-04
Posty: 18
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Ian Locke
Wiek: 19
DP: 50
Orientacja: heteroseksualny
Stan Cywilny: kawaler
Ekwipunek: Dysk do pojedynków
Deck : Winged-Beast
Grupa: Żółty Ra
Username (Dueling Network): Tomatta

Re: Ian Locke - Tworzenie Talii I

Pamiętałem, że takie przemowy zawsze przychodziły mi z trudem. Wolałbym napisać to wszystko na kartce i po prostu oddać do ręki, to przecież o wiele łatwiejsze.
- Emm... nazywam się Ian Locke i pochodzę z Wielkiej Brytanii. Co jeszcze... przyszedłem tutaj, bo Pojedynki Potworów są moją pasją już od kilku lat... i... i chciałbym ukończyć akademię z możliwie najlepszym wynikiem... I najlepszą talią, też!
Zacząłem się czuć niezręcznie po nieco - jak mi się wydawało - za głośnym wykrzyczeniu tego zdania.
- Moimi ulubionymi potworami są te typu wind, bo kojarzą mi się z wolnością i niezależnością.
Po tym stwierdzeniu usiadłem. Poczułem się jeszcze gorzej, gdy już zdałem sobie sprawę, że pomyliłem typ z atrybutem. I to na mojej pierwszej lekcji! Ale nie miałem już dość woli i siły by się teraz poprawiać; spuściłem wzrok w szczerej nadziei, że nikt nie zauważył.

Offline

 

#4 2013-10-18 18:56:30

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Ian Locke - Tworzenie Talii I

Joey uważnie wysłuchał wszystkiego, co miałeś mu do powiedzenia i skwitował to pogodnym oraz energicznym uśmiechem. Po tobie wypowiedziało się następne kilka osób i tak kolejne minuty lekcji uciekały w najlepsze.
- Miło mi was poznać, mam nadzieję, że osiągniecie swoje cele i będziecie dumą naszej akademii! - nauczyciel wstał z krzesła i podszedł do tablicy, gdzie było zapisane kilka słów kluczowych dla tego przedmiotu typu "Karta Potwora" "Karta Magii", itd.
- Jak wiecie, tworzenie talii to jedno z najważniejszych zadań każdego gracza. Talie swoje modyfikujecie z każdą kolejną zdobytą, niekiedy tracicie swoje cenne przedmioty. Na tej lekcji poznacie wszystkie podstawy dobierania takiej talii nie tylko według własnych upodobań, ale również celów taktycznych i wielu analiz. Na lekcjach pokażę wam jak stworzyć taki deck i pod sam koniec naszej przygody z tym przedmiotem, sprawdzę wasze umiejętności oraz przygotowane talie. - blondyn napisał kilka dodatkowych rzeczy na tablicy i zwrócił się ponownie w waszą stronę.
- Oczywiście, na tym przedmiocie nie będziemy walczyć między sobą, to lekcja czysto teoretyczna, więc co najwyżej będę was pytać o to, jakimi kartami można blokować inne karty. - po tych kilku minutach i powiedzeniu wszystkich dodatkowych informacji, Joey zszedł z podestu dla nauczyciela i stanął przed pierwszym rzędem.
- Jeśli macie jakieś pytanie, to teraz jest czas na ich zadanie. - pogodny uśmiech nie schodził mu z twarzy.

Offline

 

#5 2013-10-19 10:39:29

 Ian Locke

Żółty Ra

Call me!
Skąd: Tomaszów Maz/Łódź
Zarejestrowany: 2013-10-04
Posty: 18
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Ian Locke
Wiek: 19
DP: 50
Orientacja: heteroseksualny
Stan Cywilny: kawaler
Ekwipunek: Dysk do pojedynków
Deck : Winged-Beast
Grupa: Żółty Ra
Username (Dueling Network): Tomatta

Re: Ian Locke - Tworzenie Talii I

Siedziałem już spokojny i nieco zmęczony po wypowiedziach każdego ucznia.
"Czy macie jakieś pytanie", co? Do głowy przychodziło mi tylko jedno. Tylko jedna sprawa nie dawała mi pogrążyć się do reszty w znużeniu wykładu...Jak wygląda talia człowieka, który o ich składaniu wie wszystko? Wahałem się długo. I już naprawdę niewiele brakło bym się przekonał. Ale dziś już nie chciałem drugi raz podnosić głosu. Dziś zacisnąłem usta i odłożyłem to pytanie na jakąś inną chwilę.
Czekałem na dalsze słowa nauczyciela.

Offline

 

#6 2013-10-20 12:56:24

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Ian Locke - Tworzenie Talii I

Nauczyciel odpowiedział na kilka pytań, które zadali mu twoi koledzy i koleżanki z klasy. Nie trwało to długo, gdyż wyjaśnił już praktycznie wszystko na wstępie. A jeśli ktoś bał się czegoś zapytać, wyjdzie w praniu.
- Skoro nie ma więcej pytań, to jesteście wolni na dzisiaj. Zapraszam na następną lekcję i proszę was, miejcie przy sobie swoje talie, gdyż będą nam potrzebne. To wszystko, do zobaczenia! - zadowolony Joey wyszedł z klasy i udał się do pokoju nauczycielskiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motosquad.pun.pl www.ochronasrodowiska.pun.pl www.oligo.pun.pl www.tril2010.pun.pl www.kp.pun.pl