Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:

#1 2013-10-16 20:54:15

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Jetstream KP

Imię: Suzue

Nazwisko: Arato

Pseudonim: Jetstream

Pochodzenie: Chiny

Wiek: 16 lat

Waga: 58.69 kg

Wzrost: 180 cm

Grupa:

Wygląd postaci zapożyczam od: Vocaloid CUL

Wygląd: http://img69.imageshack.us/img69/4205/hsud.jpg

Charakter: Zacznijmy od analizy profilu psychologicznego tejże, młodej dziewoi... Dobra zbyt sztywno, lecimy z normalną wiązanką. Arato jest spokojnym typem człowieka, który lubi spędzać długie godziny na rozmyślaniach oraz w ciszy i spokoju. Jest dosyć sumienna w swoich obowiązkach i wszystko czego się dotknie wykonuje w 100%. Pedantyczność to jej kolejny walor, który zachodzi lekko na chorobę psychiczną (tak moi mili, ona się boi brudu). Jest dosyć troskliwa o najbliższych, gdyż powiedzmy sobie szczerze, nie ma zbyt wielu znajomych. Charakterystyczne dla niej jest to, że jej typ osobowości jest dosyć zmienny niczym jesienny wiatr. Ta dziewczyna ma taką niewielką tycią, tycią skazę przez co często musi brać środki uspokajające lub jakoś wyładować energię. Ma zdiagnozowane zaburzenie osobowości, przez co zachowuje się czasem spokojnie, a czasem... inaczej. Proszę państwa oto Arato, która jest kobieca i delikatna, oraz Jetstream, która jest szorstka i zimna niczym stal. Jet jest czasem nawet agresywna, przez co może powiedzieć o jedno słowo za dużo lub zrobić coś, czego będzie żałować. W odróżnieniu od samej Arato, Jetstream ma talent do pojedynków i zapamiętywania szczegółów, przez co często to ona wypełnia testy i wszelakie inne zadania wymagające pamięci . Druga osobowość aktywuje się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest ogromny stres, a drugim natomiast są same pojedynki. Mimo wszystko obie połówki składają się na jedną całość, przez co jej charakter można porównać do róży. Podziwiać można, ba można nawet dotknąć, tylko nigdy nie wiesz kiedy się pokaleczysz kolcami.

Historia: Arato jest córką prostego zegarmistrza oraz bibliotekarki, którzy żyli razem w północnych Chinach. Ojciec zawsze do późna zostawał w pracy, przez co najlepszy kontakt miała z matką, której to pomagała wykonywać obowiązki domowe. Miała dosyć rygorystycznych i surowych rodziców, którzy duży nacisk kładli na perfekcję wszystkiego za co się brali. Może to po prostu przez wykonywany zawód, ale raczej to prywatne upodobanie. W każdym bądź razie córce też się to udzieliło, poza jednym aspektem jakim była nauka. Do nauki nie miała głowy, a wszystko czego się uczyła zapominała tuż przed testem. Pewnego razu przechadzając się po ulicy w drodze do domu zauważyła 2 mężczyzn, którzy pojedynkują się. Grali w coś... coś w rodzaju kart... A no faktycznie, to był nawet sport narodowy w wielu krajach. Zaciekawiona wpatrywała się w pojedynek, kiedy to nagle coś spadło jej na głowę i straciła przytomność. Kilka dni później ocknęła się w szpitalu z bandażem na głowie. Lekarze mówili, że na jej głowę spadło coś ciężkiego z rusztowania, pod którym przechodziła. Zapewne jakaś cegła sądząc po skruszonej cegle leżącej obok dziewczyny kiedy ją znaleźli.  Faktycznie, tam było jakieś rusztowanie, na które nie zwróciła uwagi gdyż była skupiona na grze.
- Proszę pana, a kiedy będę mogła wrócić do domu? Rodzice się martwią pewnie o mnie- zapytała nieśmiało.
Lekarz się mile do niej uśmiechnął- Za jakieś 2 dni Cię wypiszemy i będziesz mogła wrócić. Musimy wykonać jeszcze kilka badań, bo mogłaś doznać jakiegoś wstrząsu- zaczął wykonywać jakieś proste czynności medyczne, najpierw sprawdził reakcję oka na światło latarki- Boli Cię głowa? Czujesz nudności? Kręci Ci się w głowie?- zapytał, obsłuchując ją, a potem zabrał się za zmianę opatrunku.
- Nie... Czuje się dobrze- wymamrotała
- Szwy się ładnie goją.
- Yhym- zerknęła na stolik stojący obok. Był zabrudzony jakąś kleistą żółtą substancją. Dziewczynie na ten widok ciśnienie lekko się podniosło- Ten stolik jest brudny. Mogę dostać szmatkę i go wyczyścić?- zapytała nieśmiało.
Lekarz spojrzał na stolik- Przyślę tu salową, która to doczyści. Nie martw się i tak i tak jesteś karmiona jak królowa, więc nie musisz się podnosić.
- Ale...
- Żadnych ale...- dokończył lekarz
Wtem w dziewczynce wezbrało takie dziwne uczucie wraz ze stresem spowodowanym niemożnością usunięcia zabrudzenia.
- Ale ten stół jest usyfiony tak, że idzie się wyrzygać na jego widok- powiedziała zimnym tonem, który nie brzmiał już jak głos miłej, nieśmiałej dziewczyny. Brzmiał raczej jak rozkaz w stylu "Idź po szmatę i wytrzyj stół, albo wypruje Ci flaki". Cóż reakcja lekarza: bezcenna. Oczywiście wyczyścił stół zaraz potem.
Kilka miesięcy później w szkole nauczyciele zaczęli się na nią skarżyć. Jak nigdy nie mieli z nią, problemu tak podczas lekcji nie mogła się skupić na niczym, a wzięta do tablicy była pyskata oraz ironiczna wobec nauczyciela. Pedagog szkolny wysłał ją na badania psychologiczne, gdzie zdiagnozowano u niej rozdwojenie osobowości powodowane stresem i przypływem adrenaliny. Wraz z wiekiem rosło też jej zainteresowanie pojedynkami, przez co  pragnęła dołączyć do akademii, w kierunek której właśnie wyrusza. Głodna przygód, wiedzy, przyjaźni, której nie znalazła oraz... pojedynków.

Deck: Dragon

Ekwipunek:
Uniform grupy
DP (0)
Dysk pojedynków
Deck
Telefon komórkowy
Portfel
Zegarek
Żyłka wędkarska
Podstawowe kosmetyki do pielęgnowania urody
Lusterko
Plecak we wzorze pandy (taki plecak w kształcie miśka pandy)

Milenijny Przedmiot:

Rodzina:
Hu Jintao (ojciec, zegarmistrz)
Inoue Akashiya (matka, gospodyni domowa)

Username na Dueling Network: Blaze22

Inne:
- Boi się pająków oraz placów budowy.
- Potrafi gotować
- Średni czas snu: 6 godzin


PARACAIDO

Ostatnio edytowany przez Jetstream (2013-10-18 15:08:39)

Offline

 

#2 2013-10-18 10:36:03

Cloud

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 83
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Kyoya "Cloud" Strife
Wiek: 18 lat
DP: 0
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Obelisk Niebieski
Ekwipunek: Dysk do pojedynków
Deck : Dragon
Grupa: Obelisk Niebieski
Username (Dueling Network): Rayko159

Re: Jetstream KP

Brak przeczytanego regulaminu.

Offline

 

#3 2013-10-18 16:20:27

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Jetstream KP

Poprawiona, czekam na accept

Offline

 

#4 2013-10-18 16:31:29

 Kyoryoku

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-12
Posty: 26
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Kyoryoku Derrek
Wiek: 16
DP: 70
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Czerwony Strój Slifer
Ekwipunek: Dysk, Portfel, Telefon
Deck : Warrior
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): Nextar

Re: Jetstream KP

Niech stracę masz moje błogosławieństwo

Akcept Grupa Ra Yellow


KP

--------------------------------------------------------

Deck

--------------------------------------------------------

Walizka

-------------------------------------------------------

Wymiany

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akanotsuki.pun.pl www.managerpbf.pun.pl pokrewne dusze co to znaczy www.mysterius.pun.pl tryby skrzyni biegow nie pasuje