Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:


#1 2013-10-19 15:00:18

Cloud

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 83
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Kyoya "Cloud" Strife
Wiek: 18 lat
DP: 0
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Obelisk Niebieski
Ekwipunek: Dysk do pojedynków
Deck : Dragon
Grupa: Obelisk Niebieski
Username (Dueling Network): Rayko159

Historia Kart-Kyoya

Kyoya był już na korytarzu akademii. Postanowił iść na lekcje z Historii kart które prowadził dyrektor tej placówki Maksymilion Pegasus. Wszedł do środka pomieszczenia i zajął swoje miejsce. Czekał na nauczyciela aby jak najszybciej zacząć no i skończyć lekcje które to jak to w akademii były podstawą do przejścia do następnej klasy.

Offline

 

#2 2013-10-20 13:10:33

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Historia Kart-Kyoya

Pegasus pojawił się tuż po tym, jak wszedłeś do klasy. Zaczął oczywiście od przedstawienia się, co zajęło mu troszkę czasu, biorąc pod uwagę jego bogatą biografię i popisy. Po opowiedzeniu swojego całego życiorysu ze szczegółami, przyszedł czas na to, abyście i wy się przedstawili. Siwiec zapytał na początku kilka osób z pierwszego rzędu i leciał tak do góry, aż w końcu dotarł do ciebie.
- A więc, panie Strife. Opowiedz nam coś o sobie. - uśmiechnął się szyderczo i czekał na to, aż się przedstawisz.

Offline

 

#3 2013-10-20 13:39:43

Cloud

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 83
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Kyoya "Cloud" Strife
Wiek: 18 lat
DP: 0
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Obelisk Niebieski
Ekwipunek: Dysk do pojedynków
Deck : Dragon
Grupa: Obelisk Niebieski
Username (Dueling Network): Rayko159

Re: Historia Kart-Kyoya

Cloud wstał i spojrzał na Pegasusa.
- Jestem Kyoya Strife jednak większość mówi mi Cloud. Pochodzę z Tokio ale przeprowadziłem się wraz z moją mamą do Domino City - Powiedział po czym usiadł.
Miał szacunek względem Maximiliona jako dyrektora tej placówki dlatego też zachowywał się nienagannie na jego lekcjach tak samo jak i u Marika,Seto i Yugiego jedynie Wheeler nie zasłużył na jego szacunek.

Offline

 

#4 2013-10-21 21:02:42

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Historia Kart-Kyoya

Pegasus uważnie Cię wysłuchał i już po kilku chwilach mogłeś usiąść. Pozostałe kilka osób zostało przepytane w mniejszych i większych odstępach czasu. Sam Maximillion od razu po tym, przeszedł do opowiedzenia o danym przedmiocie.
- A więc, na tym przedmiocie nauczycie się wszystkiego tego co i ja wiem o kartach, a raczej ich historii. Kto je stworzył, dlaczego powstały, co się działo na przestrzeni dziejów i jakie ciemne moce ingerują w zmagania graczy. Tymczasem jednak to wszystko na dziś, na następną lekcję przyjdźcie z podręcznikami, zaczniemy od prostych rzeczy. - Pegasus wyszedł z sali.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mueveforum.pun.pl www.prawodzienne.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.mediafan.pun.pl