Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:


#1 2013-10-22 19:11:51

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Droga do dormitoriów

Lekcje się skończyły. Arato była już wolna niczym ptak i wracała z resztą uczniów ścieżką w strony dormitoriów. No może, że wracała z nimi to takie nadużycie lekkie, bo szła gdzieś tam z tyłu daleko. Miała wyrzuty sumienia, że tak źle oceniła Obelisków. To nie w jej stylu kogoś szufladkować. Nie w stylu Arato, lecz w stylu Jetstream która była chamska wobec wszystkiego co ją irytowało. Ścieżka po, której stąpała była wykonana z pięknej kostki brukowej w kształcie trójkątnych paneli. Po bokach ścieżkę otulały liczne drzewa, przy których krzątali się ogrodnicy każdego dnia. Wiał niewielki wietrzyk, który kołysał liśćmi drzew wprawiając ludzi w melancholijny nastrój. Wszystkich oprócz Arato, która wewnątrz miała burzliwą konwersację z samą sobą. Szła całkowicie pogrążona w myślach i jest to iście prawdopodobne, jeśli miałaby na kogoś wpaść.

Offline

 

#2 2013-10-22 19:18:32

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Jekyll stał sobie na dróżce patrząc na drzewo. Drzewo jak drzewo, ale zaintrygowało go, a raczej jego domownicy. Ptaki potrafiły żyć razem w jednym gnieździe, a on nie potrafił żyć z drugim sobą w swoim ciele. Z zadumy wyrwał go fakt, że właśnie został potrącony przez jakąś dziewczynę. Zachwiał się lekko i złapał równowagę. Popatrzył na "napastniczkę". Wyższa od niego dziewczyna zdawała się właśnie wyrwać z jakiejś zadumy. Przeprosił i usunął się z drogi.

Offline

 

#3 2013-10-22 19:25:51

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

Istotnie stało się tak jak było to przewidziane, że się stanie. Potrąciła kogoś i będąc totalną kaleką jeszcze sama się przewróciła. Upadła na pośladki, a z jej kieszeni wypadły karty. Zaczęła je pośpiesznie zbierać.
- Bardzo przepraszam Pana, to się nie powtórzy- zaczęła je szybko zbierać, zanim jakiś podstępny wiatr je zdmuchnie. Spojrzała, na osobę którą potrąciła. Był to jakiś Slifer, którego niezbyt dobrze kojarzyła. W głowie usłyszała śmiech swojego drugiego "ja" oraz komentarz "fujara".
- Sama jesteś fujara. Głupia Jetstream...- wymruczała pod nosem zeźlonym tonem, kiedy podnosiła ostatnią kartę.  Tamtą kwestię dało się dosłyszeć jeśli się było dosyć blisko, co zapewne też chłopak dosłyszał.

Offline

 

#4 2013-10-22 19:34:51

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Jekyll się tylko uśmiechnął. Dostrzegł jeszcze jedną kartę, podniósł ją, a następnie pomógł wstać dziewczynie. Spojrzał na kartę.
-Alexandrite Dragon... Dobra karta.- podał ją dziewczynie- Każdemu zdarza się zamyślić, nie przejmuj się.- po chwili zastanowienia dodał- Jekyll jestem tak w ogóle.
Kilka osób przechodzących obok spojrzała na niego. No cóż, znali jego imię z plotek, ale nie każdy wiedział jak wygląda.

Offline

 

#5 2013-10-22 19:39:52

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

Dziewczyna odebrała od niego kartę i przyjrzała mu się. Kojarzyła go skądś ale nie wiedziała, w którym kościele dzwoni.
- No, to moja ulubiona karta. Smoki są takie słodziaśne- powiedziała chowając karty. Chłopak jej się przedstawił. Jekyll... Jekyll, a no tak. To ten dziwny gościu, o którym krążą plotki, jak nie legendy o jego dziwności. Pytanie tylko, na ile to prawda?
- A...a.... Arato Suzue- zająknęła się i podała mu rękę- Miło mi Cię poznać- w głowie usłyszała "Oho, zaczyna się. Spotkanie dwóch osób niezrównoważonych psychicznie. Tworzycie taką milutką parę, o jak słodko- zachichotała mrocznie". Arato na to zrobiła się czerwona.
- Jetstream daj mi spokój- wymamrotała sama do siebie zapominając o tym, że stoi obok kogoś. Ludzie się istotnie na nich dziwnie patrzyli, ale to chyba była norma.

Offline

 

#6 2013-10-22 19:43:39

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Jekyll trochę się zdziwił. Nie był zbyt kumaty, ale wyczaił coś dziwnego... Jetstream? Co za choliera? Nie mógł długo myśleć, ponieważ Hyde zaczął swoje harce w jego głowie. "Widziałeś jej tyłek?"- zapytał dziwnym głosem. Chłopak, żeby go nie słuchać zaczął rozmowę, o czymkolwiek, byle nie słyszeć Hyde'a.
-Jak Ci się podoba w tej szkole? Jak nauczyciele?

Offline

 

#7 2013-10-22 19:51:50

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

- Ano... Fajnie jest, ludzie też są fajni- powiedziała lekko poprawiając spodenki, które istotnie uwydatniały jej pośladki.
- A Tobie jak się podoba ta szkoła? Lubisz może pojedynki?- ta druga część zdania wyrwała jej się zupełnie przypadkiem a na dodatek w innej intonacji głosu. Takiej lekko bezbarwnej intonacji. Po chwili się skarciła w myślach, lecz Jet nie odpuszczała "Co maleńka? Boisz się, że powiem coś niestosownego? Ho ho, jeszcze nie ten moment, żebym Cie pogrążyła hihihi". Po kilku chwilach dziewczyna spuściła wzrok, bo to ją istotnie zabolało. Sama sobie wyrządziła krzywdę teraz i sama siebie miała pogrążyć? O co chodzi...? Po chwili się uśmiechnęła w "inny" sposób.
- O czym to ja...?- powiedziała zmienionym tonem głosu. Brakowało jej pojedynku jak narkomanowi dobrych dragów. Było to jak choroba i jak nie farmakologicznie, to tym sposobem można było załagodzić Jetstream.
- A no tak, cześć jestem Jetstream- podała mu znowu rękę- zagramy?

Offline

 

#8 2013-10-22 19:58:42

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Jekyll w pierwszej chwili się zdziwił. W drugiej Hyde wkroczył do akcji. Zmienił się. Tradycyjnie na twarzy pojawiły się czerwone znaki, oczy stały się zawzięte. Zaczął głosem lekko ochrypłym, takim że aż zatrzymali się ludzie wkoło, aby patrzeć co się dzieje. Zachichotał. Podał rękę.
-Ja jestem Hyde, zagram chętnie. Mówiąc szczerze nie przejmowałem jeszcze nad nim kontroli podczas gry w karty- obejrzał swoje ręce- Ojjj, Jekyll, musisz mi częściej udostępniać ciało- to powiedział tak, że tylko Jetstream mogła usłyszeć- Czas stoczyć mały sparring.
Uśmiechnął się w sposób uwydatniający kły.

Offline

 

#9 2013-10-22 20:12:51

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

- O czyli, nie tylko ja sobie hulam i piekła nie znam?- zapytała przyglądając się śladom. Uścisnęła jego dłoń- Ja tylko sobie ją pożyczam kiedy ma stresa dziewczynka lub jak chcę sobie pograć. W innym wypadku niech sobie biedaczyna żyje bo nie interesuje mnie to jak sobie spędzi życie- powiedziała bez emocji- Z drugiej strony- mrocznie się uśmiechnęła- jest tępa jeśli chodzi o te sprawy... Jeśli wiesz o czym mówię- spojrzała na niego w dwuznaczny sposób.
- Nawet mogłabym się pokusić o stwierdzenie, że pewnie nasze drugie połówki nie będą wiedziały o tym zajściu- wyciągnęła z plecako-pandy dysk i włożyła do niego karty, które się przetasowały automatycznie jak to w dyskach zazwyczaj się dzieje.
- To co? Zatańczymy Panie Hyde?- zaproponowała zimnym tonem gotowym do walki. Odskoczyła lekko w tył, żeby nadać atmosfery pojedynkowi.

Offline

 

#10 2013-10-22 20:20:02

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Hyde założył swój dysk i zrobił trzy powolne kroki do tyłu. Włożył talię i dobiegł do niego głos Jekylla "Ty w ogóle umiesz w to grać?".
-Jak mnie nie rozproszy tyłkiem, to dam radę- powiedział głośno Hyde po czym dodał- to do Jekylla było.
Zrobiło się już niemałe zbiorowisko, pojedynek się rozpoczynał.

Offline

 

#11 2013-10-22 20:28:34

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

Lekko się do niego wypięła- tym tyłkiem?- zapytała złośliwie i lekko się po nim klepnęła- Wiesz co? Może zagrajmy dorzucając jeden specjalny warunek. Jeżeli wygrasz to możesz sobie go pomacać do woli- powiedziała wracając do poprzedniej pozy gotowej do pojedynku- natomiast, jeśli ja wygram czeka Cię karna gra. Spokojnie, to Arato ją będzie wybierała, więc nie będzie tak źle...- spojrzała po sobie- Chyba, że jest bardziej zboczona niż mi się wydaję- zaśmiała się i poprawiła płaszczyk- Ponoć cicha woda brzegi rwie, jeśli wiesz co mam na myśli- zachichotała.

Offline

 

#12 2013-10-22 20:44:29

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Jekyll na sama mysl o dotykaniu kobiety szybko zaczal probowac przejac kontrole. Hyde jednak, nie mogl przepuscic okazji, byl tylko zlym alter-ego, a cos mu sie od zycia nalezalo.
-Uuu... Jesli wygram, to nie wiem jak Jekyll sobie poradzi psychicznie. Ha. On gdy dekolt widzi to oczy zamyka, bo jakze tak! A biedny Hyde korzystajacy z jego oczu sobie nie popatrzy... Coz, w koncu trzeba sie jakos wyrwac!

Offline

 

#13 2013-10-22 20:59:52

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

- Poradzi sobie psychicznie, bo ta idiotka nie wie jak wykorzystać karną grę w poprawny sposób. No i jeszcze widok jej zakłopotanej minki będzie dla mnie lepszy niż 10.000 DP- uśmiechnęła się- W końcu mnie też się coś należy od tego nudnego życia na pół etatu- wzruszyła ramionami. Nie za bardzo widziało jej się, że była tą ciemniejszą stroną, ale za takową też się nie uważała. Była po prostu... inna. Raczej to była ta odważna i śmiała strona samej Arato, ale no powiedzmy sobie szczerze, całe życie była tłumiona to jakoś musiała znaleźć ujście. Wtem spadła cegła, wstrząśnienie mózgu i bęc Jetstream się pojawiła w tym ciele. Żywiła nadzieję, że kiedyś może uda jej się wyrwać. Nawet jak Hyde pomaca jej tyłek to jej to nie zrobi. Gorzej z psychiką Arato, która ucierpi. Może ze względu na szok ogarnie się? Nieee. Zostanie taka jaka była, a Jekyll zaliczy krwawienie z nosa. Czyli i tak i tak jest na wygranej pozycji, ani nic nie traci.

Offline

 

#14 2013-10-22 21:12:32

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

"Jesli to przezyje, Hyde, to wezme taka dawke leku, ze nie zobaczymy sie do konca mojego zycia...". Hyde zasmial sie na glos i odpowiedzial w myslach: "Wtedy umrzesz Jekyll". "Ale Ty razem ze mna". Hyde nagle sie przerazil. Smierc Jekylla oznaczalaby smierc Hyde'a. Tyle czasu widzial jaki Jekyll jest wrazliwy. Co jak naprawde nie wytrzyma psychicznie? Dopiero teraz spostrzegl swoj dylemat: jesli zostanie, Jekyll znajdzie sposob na pozbycie sie go, a jesli mu w tym przeszkodzi, Jekyll moze nie wytrzymac psychicznie. Pozostaje jakis rozejm, zeby Jekyll ni chcial pozbywac sie Hyde'a.
-Wiesz co?- odezwal sie do Jetstream- Nie potrzebuje Twojego tylka. To i tak cialo Jekylla, on zadecyduje, czy skorzysta z nagrody... Zreszta jeszcze nie wiadomo, czy wygram, jak mowilem, na takie wdzieki wciaz jestem podatny.

Offline

 

#15 2013-10-22 21:19:09

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

- Niby to jest jakiś argument. Zgoda, niech on wybierze czy skorzysta czy nie- powiedziała- Tak samo dam tej małej szansę na wybranie czy skorzysta z kary czy nie- Chwile... Przecież obie są tego samego wzrostu, więc czemu Arato jest mała?- W sumie coś tak troszkę zapał z Ciebie uleciał co Hyde? Nie masz ochoty już się wyrwać?- uśmiechnęła się szyderczo- No cóż...- odpaliła resztę systemów dysku- Gotowy?

Ostatnio edytowany przez Jetstream (2013-10-22 21:22:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seekanddestroy.pun.pl www.wwegame.pun.pl www.csrestinpeace.pun.pl www.umcraft.pun.pl www.htcsmart.pun.pl