Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:


#16 2013-10-22 21:26:17

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Hyde usmiechnal sie uruchamiajac kolejne diodki w dysku. Instalowal sie jakis program startowy, w koncu to mialo byc uzyte pierwszy raz.
-Kiedys sie wyrwe i dam spokoj Jekyllowi... Jestem pewien, ze w jakis sposob uzyskam jakies nowe cialo... A Ty nie chcialabys uciec do innego ciala, wlasnego? Chociaz na Twoim miejscu szkoda by mi bylo opuszczac takie cialo...

Offline

 

#17 2013-10-22 21:51:47

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

Jetstream chwilę się zamyśliła i zastanawiała się nad tym czy, aby na pewno chciała się wyrwać z ciała? Niby to byłoby fajne, ale wiedziała że jest tylko zlepkiem świadomości i to nie jest możliwe, aby świadomość mogła funkcjonować bez reszty elementów- Chciałabym, ale bez reszty elementów układanki z ciała nici. W końcu jestem tylko anomalią w psychice, chociaż dosyć świadomą anomalią. Beze mnie ona nie istnieje, tak samo jak ja bez niej co nie za bardzo mi się uśmiecha- czekała, aż ostatnie systemy się załadują- Faktycznie- pomacała się po piersiach- żal opuszczać takie młode i zgrabne ciałko, ale jeszcze żal zostawić tą sierotę boską, żeby gdzieś zginęła beze mnie. Chociaż, nie za bardzo ją lubię- powiedziała- Skoro ja jestem anomalią w psychice to ty tym bardziej. Bez Jekylla nie dasz rady egzystować, bo on stanowi bazę tego czym jesteś, więc nawet jeśli byś zdobył jakoś ciało i się do niego przeniósł, to byłbyś, że tak to ujmę niekompletny- wyszczerzyła się i rozplotła włosy

Offline

 

#18 2013-10-22 21:56:48

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Hyde wyszczerzył zęby.
-Gdy pobędziesz trochę na lekcjach Milenijnego Świata, czy chociażby Historii Kart, dowiesz się, że mogę być nie tylko zlepkiem, ale całkiem osobną osobowością. Ale cóż, czas zagrać!

Offline

 

#19 2013-10-22 22:13:34

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

Pojedynek był długi i wyrównany. Jednak do momentu aż do gry weszła karta Raigeki i potwory Jetstream zostały przez nie uciszone. Wkrótce potem jej punkty dobiły do 0. Stała nadal bez emocji. Przegrała, jednak nie czuła z tego powodu zbytniego problemu. Ważne, że gra się odbyła, z czego była zadowolona.
- No... Gratuluję, przynajmniej zapewniłeś mi jakąś rozrywkę. To ja się ulatniam- powiedziała swoim zmienionym głosem, po czym upadła na kolana. Złapała się za głowę i spojrzała tępo na stojącego Hyde'a.
- Co się stało?- zapytała swoim niewinnym i ciepłym głosikiem, chociaż lekko zdezorientowanym. Arato wróciła i chyba nie pamiętała co się przed chwilą działo. Spojrzała na rękę z dyskiem- My graliśmy?

Offline

 

#20 2013-10-22 22:21:01

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Hyde bez slowa podszedl do niej i nie tyle pomogl jej wstac, co ja po prostu podniosl. Udal sie zdala od zbiorowiska, szybkim krokiem. Przeszedl kilka alejek i usadzil dziewczyne na jakiejs lawce.
-Porozmawiaj z Jetstream- powiedzial siadajac obok, choc w pewnej odleglosci- Ona niech Ci sie tlumaczy.

Offline

 

#21 2013-10-22 22:27:42

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

Arato jeszcze przez chwilę ogarniała sytuację. Ogarniała to, że ktoś ją zaciągnął i posadził na ławce. Jetstream ma coś z tym wspólnego? To może dlatego mieli dyski i urwał jej się film. Czyli po prostu dał się namówić na grę, a wtedy Jet przejęła inicjatywę. Spojrzała na chłopaka pytająco.
- A nie możesz mi powiedzieć o co chodzi? Tak chyba będzie prościej, bo ona nie chce współpracować- "i nie będę, więc wybij sobie to z głowy i daj się wymacać po tyłku". Arato chwilę milczała, po czym zaczęła robić się tak czerwona jak uniform Slifera
- Jak to mam się dać pomacać po tyłku!? Chwileczkę... kto ma mnie zmacać?- spojrzała podejrzliwie na chłopaka, po czym lekko się odsunęła i hyc o kostkę Arato bęc.

Offline

 

#22 2013-10-22 22:40:39

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Hyde zachichotal.
-Twoja Jet to wymyslila, jako stawke w meczyku... Chetnie bym to wykorzystal, ale widzisz... Boje sie o Jekylla, biedak nie uswiadczyl nawet piersi matki. Dla niego podanie reki dziewczynie jest wysilkiem, az sie dziwie, ze sie z Toba przywital. Gdybym wymacal Cie teraz, zalamalby sie chlopaczyna. Sam podejmie decyzje.
Zlagodnial. Znaki zniknely. Spowrotem byl to Jekyll.
-Ja... - zajaknal sie i odsunal sie troche- Ja z niczego nie bede korzystal. O to sie nie boj!

Offline

 

#23 2013-10-22 22:58:37

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

- He jak to? Zabije ją- złość w niej rosła niczym gniew błękitnookiego smoka- Normalnie wyciągnę ją z siebie i zabije na miejscu- usłyszała w głowie "spróbuj szczęścia hihih"- Ta mała podła łajza Jet znowu knuje za moimi... a nie ważne- podeszła do niego i ucałowała go w czoło- dziękuję i przepraszam za tamten kłopot- a następnie usiadła obok- Jeżeli chcesz to się nie obrażę, w końcu to zakład był i jest ważny- powiedziała rumieniąc się i siedząc zawstydzona- Oczywiście jeżeli Ci się nie podobam...- ciągnęła nie wiedząc chyba o czym gada. Była tak samo tępa w tych sprawach jak zużyta siekiera.

Offline

 

#24 2013-10-22 23:05:58

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Jekyll zezujac na czolo wyrwal sie z zamyslenia. Dotarlo do niego co powiedziala Arato. Speszyl sie i popatrzyl na dziewczyne.
-Znaczy... Eee... Jestes bardzo ladna dziewczyna, ale z szacunku nie zrobie czegos, na co Ty zgody nie wyrazasz. No nie Ty sie zakladalas, to byla Jet. Wedlug mnie, nie powinna decydowac o tych... No... Wiesz...

Offline

 

#25 2013-10-22 23:17:47

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

Uroczy jesteś- zachichotała. Chłopak na serio nic nie wiedział. Tak jak ona, z czego może to i lepiej? W końcu tą naiwną dziewczynę łatwo jest wykorzystać i podejść- Ale z drugiej strony Jetstream to ja, a ona też jest mną. Chociaż trochę dziwną i chyba mnie nie lubi- podkuliła nogi i patrzyła się na przechodzących ludzi- Co to jest to takie co robi Ci się na twarzy? Te czerwone kreski takie?- zapytała nieśmiało

Offline

 

#26 2013-10-22 23:24:16

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

-Nie wiem do konca, ale dzieje sie tak, gdy Hyde przejmuje calkowita kontrole. Dla mnie to jeden z tropow, ktory prowadzi do Milenijnych Przedmiotow... Slyszalas o Yugim i Yamim, Bakurze i Yami Bakurze, Mariku i Melvinie? Moje znaczki nie przypominaja tych egipskich.
Odetchnal, cieszyl sie, ze temat zostal zmieniony.

Offline

 

#27 2013-10-22 23:28:14

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

- Ahaaaa... Nie łapię- powiedziała lekko speszona- W sensie, że twierdzisz, że choroba psychiczna jest związana z milenijnymi przedmiotami? Ale co mają artefakty... Znaczy słyszałam legendy, że pod wpływem jakiegoś przedmiotu przodków może kogoś opętać duch, ale to tylko bajki. Może to- przyjrzała się dokładnie mu- jakaś anomalia genetyczna? Wiesz ja swoją Jet mam po tym jak oberwałam chyba jakąś cegłą i od tego czasu siedzi mi w głowie- zaczęła polerować swój Duel Disk.

Offline

 

#28 2013-10-22 23:36:55

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Jekyll zastanowil sie nad tym.
-Jakby nie bylo, musze sprawdzic wszystko, jak narazie to jedyny cel w zyciu, pozbycie sie Hyde'a. Sama prawie na wlasnej skorze doswiadczylas problemow jakie przynosi.- szybko dodal- Ale cale szczescie dobrze sie skonczylo. Druga sprawa to to, ze w karty gralem pierwszy raz, nie rozrozniam atrybutu od typu... A Hyde umial grac.
Westchnal i przymknal oczy wdychajac swieze powietrze.

Offline

 

#29 2013-10-22 23:50:05

 Jetstream

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 68
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jetstream
Wiek: 16
DP: 310
Orientacja: Biseksualna
Stan Cywilny: Singielka
Ubiór: To co na avku
Ekwipunek: To co w karcie postaci
Deck : Dragon
Grupa: Ra Yellow
Username (Dueling Network): Blaze22

Re: Droga do dormitoriów

- Mamy chyba też ten sam problem. Ja nie umiem grać i jestem noga jeśli chodzi o karty- podrapała się nerwowo po głowie- To Jet zawsze gra za mnie albo jeśli chodzi o karty to ona się zawsze udziela. Chyba też na testach to ona będzie je zaliczała a nie ja- posmutniała- Jestem w akademii tylko po to, żeby poznać tą grę bo chcę kiedyś uczyć w takiej szkole, ale nie uda mi się to dopóki sama nie zacznę grać- spojrzała w niebo- jestem beznadziejna, co ja tu w ogóle robię?- zadała pytanie w powietrze. Arato na serio nie umiała grać, ani nie miała jako takiej wiedzy o potworach, pułapkach i zaklęciach.
- Nawet nie mam znajomych do których mogłabym się zwrócić, bo zachowanie moje ich odstrasza. Rozmowy z samą sobą, pedantyczność- na słowo pedantyczność zaczęła bardziej polerować dysk chustką- i dziwne zachowanie bo raz tak, a raz tak się zachowuje.

Offline

 

#30 2013-10-22 23:56:38

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Re: Droga do dormitoriów

Jekylla strasznie cos tknelo.
-Eee tam, mozemy oboje byc dziwakami- usmiechnal sie- a pedantycznosc zla nie jest, sam lubie miec czasem posprzatane w pokoju.
Wstal i zastanowil sie jak ma sie pozegnac, podac reke, uniesc ja? Postanowil uniesc ja prosto.
-Ja musze leciec, chce jeszcze kilka wykladow zaliczyc. To... Jeszcze sie chyba jakos spotkamy, nie?
Gdy dziewczyna rowniez wstala, Jekyll uslyszal glos Hyde'a "frajer...". Chwile pomyslal i stojaca Arato klepnal lekko w tylek, choc bardziej to przypominalo strzepniecie kurzu.
-To Hyde! Nie ja!- odrazu sie usprawiedliwil po czym powiedzial glosem Hyde'a- To nie ja, a szkoda...
Chlopak postanowil po prostu sie oddalic. Pobiegl na kolejna lekcje rzucajac w strone dziewczyny zwykle "czesc".

Ostatnio edytowany przez Jekyll (2013-10-23 08:18:57)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawodzienne.pun.pl www.chorzaots.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.mueveforum.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl