Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:


#1 2013-11-10 15:09:07

Jekyll

Czerwony Slifer

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 70
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Jekyll Lime
Wiek: 16
DP: 150
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Slifera
Ekwipunek: Duel Disk, Talia, Zestaw leków
Deck : Dragon
Grupa: Slifer Red
Username (Dueling Network): JekyllxHyde

Zapytanie/Pomysł Jekylla

Sprawa jest prosta. Forum trzeba rozreklamować, więc pomyślałem, że można by zagadać do ekipy YGOTAS Fandub PL. Trzeba zapytać ich, czy w wolnym czasie będą w stanie zrobić jakiś filmik promujący w ich stylu (czyli śmieszny filmik). Mogę zagadać do nich, przez fanpage'a na FB, albo Skype. Chcę tylko znać zdanie Adminów, czy są przeciwko, czy są za, czy mają jakieś obiekcje.


EDIT: Shadow na ShoutBoxie powiedział, że ma kontakt i pogada.


Pomysł II

Otóż zainspirowany pomysłem Aitidela wymyśliłem coś, co można uznać za ciekawe. Zastanawiam się, czy nie można by stworzyć gdzieś subforum z Salonem Gier, gdzie niektórzy gracze, czy nawet modzi mogliby umieszczać własne gry. Gra byłaby przygodą opracowaną wcześniej, ale różniłaby się tym że:
-nie jesteśmy ograniczeni światem rzeczywistym, czyli możemy stworzyć nawet grę w świecie fantasy,
-można z takiej przygody wyjść kiedy się chce i wrócić kiedy się chce,
-nie wymagałoby ingerencji MG, ponieważ gracz wymyślający grę prowadziłby ją.
Za taką ukończoną grę, admin mógłby nagrodzić gracza oraz ew. osobę, która daną fabułę wymyśliła (wysokość nagrody zależałaby od trudności i długości gry).
Jakby to wyglądało?
Ktoś wymyśla grę i tworzy temat o nazwie: "Nazwa gry" i ją tam opisuje. W tym temacie składa się formularz zgłoszeniowy do gry. Następnie tworzy się wątek "Nazwa gry-Gracz" i tam pisze się przygodę. To, czy walki w grze będą nagradzane DP, czy nie będzie zależało od tego, czy jakiemuś modowi/adminowi będzie się chciało sędziować (bo w przypadku gry gracz vs gracz mogą się zgadać). Co Wy na to?

Ostatnio edytowany przez Jekyll (2013-11-18 16:12:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brudzen.pun.pl www.lastbk.pun.pl www.telinf.pun.pl www.naruto-swiat.pun.pl www.loco.pun.pl