Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:


#1 2013-09-26 22:43:32

Vince

Moderator

34141545
Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 56
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Vince Gray
Wiek: 18
DP: 40
Orientacja: Heteroseksualna
Stan Cywilny: Wolny
Deck : Fiend
Grupa: Żółty Ra
Username (Dueling Network): InadGray

Vince - Historia kart I

Po zapisaniu się i dołączeniu do grupy "Żółtego Ra" przyszła pora na pierwszą lekcję w akademii. Udałem się więc na spis zajęć i tam zacząłem poszukiwania czegoś co mogłoby być interesujące. Choć opcji rozpoczęcia nauczania było wiele, to wybór i tak padł na pierwszą na liście "Historie Kart". Lekcja ta prowadzon jest przez Maximilliona Pegasusa. Sprawdziłem jeszcze w jakim gabinecie odbędą się zajęcia, a następnie zacząłem poszukiwania klasy. Na szczęście nie szukałem długo, otworzyłem drzwi gabinetu i zająłem miejsce w jednej z ostatnich ławek.


Karta Postaci
_______________________
Deck
_______________________
Wymiana kartami
_______________________
Walizka

Offline

 

#2 2013-09-28 14:30:13

Cloud

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 83
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Kyoya "Cloud" Strife
Wiek: 18 lat
DP: 0
Orientacja: Hetero
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Uniform Obelisk Niebieski
Ekwipunek: Dysk do pojedynków
Deck : Dragon
Grupa: Obelisk Niebieski
Username (Dueling Network): Rayko159

Re: Vince - Historia kart I

Kiedy Vince wszedł do klasy Pegasus już tam był i siedział na swoim krześle.
- Dzień dobry - Powiedział uprzejmie.
Spojrzał do dziennika po czym policzył uczniów. Liczba się zgadzała także nie musiał pytać o to kogo nie ma.
- A więc zaczynajmy, jestem Maximilion Pegasus wasz nauczyciel od historii kart oraz dyrektorem tej placówki, z racji tego że jest to wasza pierwsza lekcja postanowiłem wam przyswoić kilka ważnych zasad naszej akademii - Powiedział po czym wstał od swojego biurka.
-Nie wolno się pojedynkować w budynku szkoły no chyba że jest to nasza najnowsza arena bitewna jednak jeśli zobaczę kogoś pojedynkującego się na korytarzu to od razu dostaje ostrzeżenie a jeśli to nie pomoże to wlepiamy upomnienie, nie muszę chyba tłumaczyć że pięć upomnień to wydalenie ze szkoły? - Spytał nauczyciel przechadzając się po klasie.
- Następna sprawa to wychodzenie w nocy, jeśli dowiem się że ktoś wychodzi w nocy ze swojego dormitorium dostanie ostrzeżenie jednak jeśli pójdzie do dormitorium dziewczyn od razu dostaje upomnienie ponieważ tutaj szkolimy graczy a nie kręcimy seriale - Powiedział i zaśmiał się.
- Oczywiście nie jest wam zabronione spotykanie się z innymi grupami jeśli tylko chcecie możecie się kolegować przyjaźnić lub nienawidzić nie możemy wam tego zabronić - Dodał po chwili po czym usiadł sobie wygodnie w swoim fotelu i napił się kawy.
- Jakieś pytania? - Spytał jako że jest możliwe iż o czymś zapomniał lub też coś jest nie jasne dla nowych uczniów akademii.

Offline

 

#3 2013-09-29 19:05:27

Vince

Moderator

34141545
Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 56
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Vince Gray
Wiek: 18
DP: 40
Orientacja: Heteroseksualna
Stan Cywilny: Wolny
Deck : Fiend
Grupa: Żółty Ra
Username (Dueling Network): InadGray

Re: Vince - Historia kart I

Z biernym nastawieniem słuchałem tego co miał do powiedzenia Pegasus. Nigdy specjalnie nie interesowały mnie zasady, a tym bardziej tak oczywiste jak chodzenie do dormitorium dziewczyn w nocy. Więc kiedy nauczyciel gadał swoje, Ja rozglądałem się po klasie i wertowałem ją w poszukiwaniu czegoś co mogłoby mnie zainteresować. Jednak kiedy nie znalazłem niczego ciekawego położyłem się na ławce, zamknąłem oczy i "odpoczywałem" sobie, ale nadal jednym uchem słuchając tego co mówił Maximillion.


Karta Postaci
_______________________
Deck
_______________________
Wymiana kartami
_______________________
Walizka

Offline

 

#4 2013-10-06 16:50:38

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Vince - Historia kart I

Większość uczniów zadała kilka pomniejszych, kontrolnych pytań dyrektorowi, na które oczywiście otrzymali odpowiedź. Lekcja się rozpoczęła już oficjalnie, tak samo jak rok szkolny dla kilku uczniów, którzy dopiero co dołączyli do Duel Academy. Pegasus uśmiechnął się lekko w stronę Vince, który mimo tego, że leżał i prawie już spał, dalej jednym uchem słuchał tego, co dyrektor szkoły ma do powiedzenia.
- A więc, panie Vince, jaki jest pana cel w tej szkole? - w końcu każdy kto tu przyjdzie musi mieć jakieś pobudki, Maximillion zadawał często tego typu pytania na lekcjach, gdyż kilku z jego podopiecznych powędrowało niestety złą drogą i teraz są zakałą, a nie chlubą DA.

Offline

 

#5 2013-10-14 21:29:11

Vince

Moderator

34141545
Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 56
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Vince Gray
Wiek: 18
DP: 40
Orientacja: Heteroseksualna
Stan Cywilny: Wolny
Deck : Fiend
Grupa: Żółty Ra
Username (Dueling Network): InadGray

Re: Vince - Historia kart I

Kiedy usłyszałem, że Maximilion wypowiada się do mnie natychmiast spojrzałem na niego by pozorować "przykładnego" ucznia. Wysłuchałem co ma do powiedzenia i trochę zdziwiłem się z powodu treści pytania wysuniętego w moją stronę, ale nie wypadało mi nie odpowiedzieć.
- Powiedzmy, że z przyczyn osobistych, ale nie jest to żądza władzy, ani też sława czy bogactwo. Bardziej interesuje mnie wiedza, którą może mi dać ta szkoła.


Karta Postaci
_______________________
Deck
_______________________
Wymiana kartami
_______________________
Walizka

Offline

 

#6 2013-10-15 00:50:43

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Vince - Historia kart I

Normalny człowiek raczej by wyśmiał tego typu odpowiedź. W końcu co Duel Academy może tobie dać? Wiedzę o kartach, egipskich bogach, ciemnych mocach i tego typu pierdołach? Przecież to nic pożytecznego. A jednak, postanowiłeś tu przybyć, więc teraz musisz zapłacić za swój błąd.
- Vince mój chłopcze, powiedz czy historia kart Cię interesuje? - to już było bardziej pytanie na zajęcie czasu, w końcu trzeba było jakoś dotrwać do końca lekcji.

Offline

 

#7 2013-10-19 15:56:17

Vince

Moderator

34141545
Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 56
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Vince Gray
Wiek: 18
DP: 40
Orientacja: Heteroseksualna
Stan Cywilny: Wolny
Deck : Fiend
Grupa: Żółty Ra
Username (Dueling Network): InadGray

Re: Vince - Historia kart I

Męczyły już powoli mnie te pytania, które zadawał Pegasus, ale niegrzecznie byłoby nie odpowiedzieć.
-Jeśli mam być szczery, to nie bardzo, aczkolwiek lubię historię więc może być Pan pewien, że nie wszystko co dzisiaj się nauczę zostanie przeze mnie zapomniane. - powiedziałem już lekko podenerwowany. Miałem wręcz ochotę powiedzieć by rozpoczął już tą lekcję, bo tylko zabiera mi cenny czas, który mógłbym spożytkować na bardziej ciekawe zajęcie, chociażby spanie.


Karta Postaci
_______________________
Deck
_______________________
Wymiana kartami
_______________________
Walizka

Offline

 

#8 2013-10-20 12:48:50

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Vince - Historia kart I

Spanie, doprawdy ciekawe zajęcie. Lekcje historii były przeważnie nudne, gdyż jest to sama teoria i zero praktyki. Jednakże żeby skończyć akademię musisz zaliczyć kilka lekcji, więc nie pozostaje Ci nic innego jak po prostu przesiedzieć cały ten czas.
- Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. - powiedział pewien siebie, a zarazem spokojnie, nauczyciel. Jako, że nie miał już do ciebie więcej pytań, przeszedł do odpytywania reszty, a gdy kolejnych kilkanaście minut zleciało, schował dziennik do teczki i uśmiechnął się do was delikatnie.
- Co do samej lekcji, wystarczy wam wiedzieć, że poznamy historię kart, najważniejsze pojedynki w dziejach ludzkości i tak dalej. To wszystko na dziś, koniec lekcji. - Pegasus wyszedł z klasy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutongame.pun.pl www.narutogify.pun.pl www.imwimiipagh.pun.pl www.animesession.pun.pl www.opcm.pun.pl