Ogłoszenie

Duelist Kingdom Champion Tag Force Champions Battle City Champion Duel Academy Champions Miss/Mister Academy Academy Tag Champions Egyptian Champion Domino Mart Champion
Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak Brak


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA:


#1 2013-10-12 16:07:22

Kitai

Żółty Ra

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 7
Punktów :   

Kitai - Milenijny świat I

Kitai nie ma jeszcze określonego planu na życie, poza tym, że chce spędzić je jak najciekawiej. To oczywiście będzie zależało od wielu czynników, ale przede wszystkim - nie oszukujmy się - od pojedynków. Oczywiście nie chodzi tu o zupełnie zwyczajne pojedynki, te na zmodyfikowanych zasadach są dużo ciekawsze. Stąd też młody Ishinomori wykazuje skryte zainteresowanie pewnymi konkretnymi przedmiotami. Czytanie w umyśle. Przewidywanie przyszłości. Kontrola umysłów i wiele, wiele innych... Tak, milenijne przedmioty zdecydowanie pociągały Kitai'a.
Co cieszyło tym bardziej, że "Milenijny świat" wypadły na pierwsze zajęcia, na jakich przyszło mu się pojawić. Wkroczył na salę miło, lecz również nieśmiało uśmiechnięty. Poruszał się lekko niezgrabnie, pokazując, że jest trochę zagubiony w nowym otoczeniu. Zasiadł w pierwszym rzędzie, wyciągnął - jak na porządnego ucznia przystało - piórnik i zeszyt i rozejrzał się po sali, zapamiętując twarze i czekając na wykładowcę.

Offline

 

#2 2013-10-12 23:13:28

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Kitai - Milenijny świat I

Przy dobrym nastawieniu do lekcji, każde spotkanie z prof. Marikiem Ishtarem powinno być bardzo przyjemne, no i pożyteczne, jeśli zamierzasz coś zrobić w kierunku zdobycia milenijnych przedmiotów. Mijałeś korytarzem kolejnych to uczniów, każdy spieszył się na swoje lekcje. Zauważyłeś jednak, że najmniej w szkole było Obelisków, a to za sprawą tego, że większość siedziała jeszcze w swoich dormitoriach, a pozostali mieli lekcje z wychowawcą - Seto Kaibą. Swoich "kumpli" z Ra mijałeś, no bo przecież nikogo jeszcze dobrze nie poznałeś, może tylko z widzenia kojarzysz. Najwięcej oczywiście po szkole pałętało się głośnych Sliferów. Wszedłeś pewnym krokiem do klasy, w której de facto znajdowało się już kilku uczniów z różnych dormitoriów. Zająłeś jedno z pierwszych miejsc, a chwilę po twoim przybyciu pojawił się również Marik, który miał przy sobie dzisiaj tylko dziennik.
- Witajcie moi drodzy Stefani! Dzisiaj odbędziemy lekcję organizacyjną. Chcę was poznać, tak więc przygotujcie się do opowiedzenia czegoś o sobie, a także wytłumaczę wam co będziemy robić na lekcjach milenijnego świata. - Egipcjanin usiadł na miejscu wyznaczonym dla nauczyciela i otworzył dziennik, chcąc na początku sprawdzić obecność.
- Najpierw sprawdzę czy wszyscy dotarli do sali. Za pomyłki przy odczytywaniu z góry przepraszam, gdyż pochodzicie z różnych zakątków świata i nie zawsze mogę dobrze odczytać wasze dane osobowe. A więc do rzeczy... - w tym momencie Ishtar zaczął odczytywać nazwiska wszystkich uczniów zebranych w sali, gdzieś po środku usłyszałeś swoje nazwisko, przy którym były posiadacz boga Ra się nie pomylił. Gdy już skończył czytać, spojrzał na ciebie i uśmiechnął się lekko.
- Teraz czas abyście coś mi powiedzieli o sobie. Może ty zaczniesz, Ishinomori, prawda? - chłopak próbował już po nazwisku próbować kojarzyć swoich nowych uczniów i o dziwo udało mu się to za pierwszym razem. W czasie gdy miałeś się zaprezentować, wszyscy uczniowie zaczęli się na ciebie patrzeć, a sam Marik ze skupieniem słuchał tego, co masz do powiedzenia.

Offline

 

#3 2013-10-14 10:23:33

Kitai

Żółty Ra

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Kitai - Milenijny świat I

On miał kiedyś boską kartę, wielkiego Ra. Oczywiście jest wychowawcą Żółtego Ra, co wydaje się całkiem sensowne, biorąc pod uwagę mniej i bardziej znaną przeszłość.
Tym bardziej przykre było obserwować, jak ten ktoś mógł tak nisko upaść. Chociaż tak naprawdę to nie było takie głupie. "Przedstaw się". "Powiedz coś o sobie". Jeśli masz wykorzystać słabość przeciwnika, musisz ją najpierw poznać. To jeden z tych powodów dla których Kitai nie lubił mówić o sobie. Niemniej wiedział, że to nieuniknione i szykował się na to już od pewnego momentu. Wyznaczył sobie pewną rolę, którą ma wszystkim sprzedać, więc trzeba jej się trzymać.
Wstał spokojnie, z lekko spuszczonym wzrokiem, wyglądając na zawstydzonego.
Miło przynajmniej, że został zapamiętany już za pierwszym razem.
- Więc... - odchrząknął i zrobił dłuższą pauzę. Potem zaczął mówić dużo pewniej, miło się uśmiechając. - Jak już Pan wspomniał, panie profesorze, nazywam się Ishinomori Kitai. Chciałem powiedzieć, że pochodzę z małego, raczej odległego miasteczka, ale na odległość pochodzenia chyba nie mam co próbować się licytować...
Rzucił ten żarcik nieśmiało, mając nadzieję, że nie obrazi Egipcjanina w żaden sposób. Zresztą tu też zrobił tu krótką pauzę, aby dać Marikowi czas na ewentualną reakcję.
- Mam siedemnaście lat i - tak jak nas wszystkich - pasjonują mnie Pojedynki Potworów. Poza nimi jestem miłośnikiem szachów i wielu innych gier. Poza tym chętnie poznaję nowych ludzi... Pod tym względem można mnie uznać za swego rodzaju psychologa-filozofa. - Zachichotał cicho. - Jestem tutaj, gdyż chciałem poznać więcej ludzi o podobnych zainteresowaniach, a poza tym... Że tak to sobie pozwolę ująć... Odnaleźć się...
Ostatnie zdania wypowiedział znacznie mniej pewnie. Właściwie samo ostatnie zdanie mogłoby wydawać się przerwane w połowie, ale Kitai udał zmieszanie, ukłonił się i podziękował za sposobność przedstawienia się, oddając głos komuś innemu.
Szczypta tajemnicy, czy niedopowiedzenia jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Offline

 

#4 2013-10-14 20:16:07

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Kitai - Milenijny świat I

Marik wszystko to co powiedziałeś dokładnie przeanalizował i cały twój monolog, poprzedzony kilkoma żartami, zrozumiał, a zarazem skwitował za pomocą małego uśmiechu. Widać już na początek nauczyciel Cię polubił, co będzie miało jakieś znaczenie, prędzej czy później. Po tobie wypowiedziało się również kilkunastu pozostałych uczniów i tak oto pierwsze 15 minut lekcji poszło się chrzanić, tak jak zasady w Pojedynkach Potworów.
- Dziękuję wszystkim za to, że powiedzieliście coś o sobie. - Ishtar powstał z krzesła i zaczął chodzić po podeście, który był przygotowany wcześniej dla nauczyciela.
- Zapewne większość z was uważa, że lekcję tą możemy połączyć z Historią Kart. Otóż nic mylnego. Milenijne Przedmioty to temat pokrewny, aczkolwiek żeby go zrozumieć, trzeba poświęcić na to trochę czasu. Na tej lekcji dowiecie się do czego tak naprawdę zdolne są te przedmioty, usłyszycie też kilka słów o posiadaczach tych przedmiotów na przestrzeni lat, a także zdradzę wam kilka tajemnic z nimi związanych. Może macie już jakieś konkretne pytania?

Offline

 

#5 2013-10-14 22:02:01

Kitai

Żółty Ra

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Kitai - Milenijny świat I

Kitai słuchał uważnie, bawiąc się długopisem w dłoni. Warto będzie zapamiętać na później, kto co powiedział.
Ishtar wydawał się go lubić, co było jedną z istotnych kwestii. Wyrobienie sobie dobrej reputacji na start to ważna rzecz. Wiele osób neguje wartość pierwszego wrażenia, ale Ishinomori się nie oszukiwał - znał jego znaczenie.
Oczywiście na razie to trochę za mało aby zostać uznanym za dobrego ucznia, warto byłoby wykazać, że jest się zainteresowanym tematem. Dlatego oczywiście kiedy "Szanowny Pan Psor Marik" poprosił o pytania, Kitai skorzystał z okazji i podniósł rękę. Poczekał, aż zostanie mu udzielony głos i przystąpił do zadawania pytań.
Oczywiście nieśmiałym tonem, aby ktoś nie uznał, że Kitai jest specjalnie pewny siebie. Czy coś.
- Cóż... Ja tak długo się zastanawiałem... Bo interesowałem się trochę historią tych przedmiotów, jednak niezależnie od tego co czytałem... Jakoś nigdy nie trafiłem na wzmiankę na temat tego, kto je stworzył i dlaczego. A poza tym... Zastanawia mnie, gdzie obecnie znajduje się którykolwiek z nich. Trochę jakby... zapadły się pod ziemię...
Kitai nieśmiało wydukał dwa pytania, gdzie tak naprawdę interesowała go tylko ta druga kwestia. Profesor nie musi podejrzewać, że białowłosy chciałby położyć swoje blade łapki na przynajmniej jednym z nich, a - najzabawniej - na wszystkich. A przynajmniej nie bardziej niż każdy, bo pewnie prawie każdy student Akademii czasami myśli sobie "rany, ale fajnie byłoby czytać w myślach".
Chociaż kontrolowanie umysłów, czy starożytny duch są równie interesujące.

Offline

 

#6 2013-10-15 01:05:42

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Kitai - Milenijny świat I

Tak dobrze to nie ma. Marik oczywiście rozumiał zaciekawienie tematem Kitaia, gdyż sam do pewnego czasu dowiadywał się bardzo dużo o milenijnych przedmiotach. Teraz jednak nie ma możliwości, aby wyjawić wszystkie tajemnice, bo przecież po to są pozostałe lekcje.
- Najchętniej już byś zaczął lekcje teoretyczną, prawda? - uśmiechnął się pogodnie Ishtar.
- O całej historii milenijnych przedmiotów dowiecie się na następnych lekcjach. Położenia nie mogę wam niestety zdradzić, a nawet gdybym chciał, to i tak nie wiem gdzie się one obecnie znajdują. - w tej sytuacji mógł kłamać, jednakże zrobił to tak zręcznie, że to końca nikt nie mógł znać jego prawdziwych intencji. Może zna ich położenie? A może nie? Nie wiadomo i zapewne też się tego nie dowiecie... narazie.
- Poza tym, chodziło mi bardziej o pytania organizacyjne, aniżeli konkretne tematy.

Offline

 

#7 2013-10-15 10:29:57

Kitai

Żółty Ra

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Kitai - Milenijny świat I

Kitai westchnął. Czuł się zaledwie odrobinkę rozczarowany. Nie sądził, aby nauczyciel ot tak na wstępie stwierdził "No, mam milenijną różdżkę w szufladzie przy biurku, chcecie zobaczyć?". Liczył jednak na... cokolwiek. Jedyne co udało się osiągnąć to dowiedzieć się, że istnieje szansa, że Marik tak naprawdę WIE gdzie jakiś się znajduje. Jest to wprawdzie szansa na tyle niewielka, co przywołanie jednego z Bogów w pierwszej turze, ale... jest.
Niemniej na zewnątrz Kitai wyglądał na dużo bardziej rozczarowanego niż był naprawdę.
Rozejrzał się, zaciekawiony, czy ktoś jeszcze się zgłasza, po czym ponownie zgłosił się do pytania.
-Cóż... W takim razie jestem ciekaw jak te lekcje będą wyglądały... I ile będą trwały? No i co trzeba zrobić, aby zaliczyć przedmiot i czy będą niezapowiedziane kartkówki?
Kitai wyglądał jakby naprawdę obawiał się tych ewentualnych kartkówek. Choć tak naprawdę uważał to tylko za drobną niedogodność. Uczenie się i zapamiętywanie faktów, również tych pozornie bezużytecznych, nie sprawiało Kitai'owi problemu, więc jakby miał się przygotowywać na każdą lekcję, to byłaby to zaledwie drobna niedogodność.

Offline

 

#8 2013-10-16 11:32:45

 Shadow

Administrator

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 137
Punktów :   
Imię i Nazwisko / Pseudonim: Giotto Nero / Shadow
Wiek: 19
DP: 0
Orientacja: Heteroseksualny/Aseksualny
Stan Cywilny: Wolny
Ubiór: Mroczny
Ekwipunek: Dysk Pojedynków, Talia, DP
Deck : Spellcaster
Grupa: Niebieski Obelisk
Username (Dueling Network): MyShadow1000

Re: Kitai - Milenijny świat I

- Na tej lekcji będziecie się uczyć głównie teorii. Na pojedyncze lekcje będę przynosił podrobione milenijne przedmioty, abyście wiedzieli jak wyglądają i w jaki sposób mogą zostać użyte. Aby zaliczyć ten przedmiot musisz posiadać na koncie minimum 3 oceny. Za kartkówkę, sprawdzian i test ogólny. Ja ograniczam się tylko to tych trzech testów, gdyż to w zupełności wystarczy. Zapowiadać będę z lekcji na lekcję kiedy powinniście się nauczyć, jednakże jeśli ktoś z was mnie zdenerwuje, mogę pomyśleć o czwartej rubryczce ocen. Stopnie jakie otrzymacie z testów zostaną zsumowane, a następnie podzielone, dzięki czemu ocena końcowa zostanie wystawiona na podstawie średniej arytmetycznej. - nauczyciel westchnął i napił się wody, którą miał gdzieś schowaną w torbie. Uśmiechnął się lekko i spojrzał na wszystkich zgromadzonych, lustrując ich wzrokiem.
- Na swoich lekcjach pozwalam na picie czy jedzenie, jednakże ma to się odbywać w miarę cicho, a jeśli nie będziecie słuchać, ani odpowiadać na moje pytania, cofnę to pozwolenie. Jedynym "ale" jest to, że zabraniam konsumować cokolwiek podczas sprawdzianu. Jeśli jesteś głodny, czy spragniony, zrób co trzeba przed, albo po teście. Pamiętajcie, jacy wy dla nas, tacy my dla was. - ostatnia część oczywiście dotyczyła całego grona nauczycieli, które już kilka lat uczy w tej szkole, a więc mają jakieś doświadczenie.
- Podręczniki do tego przedmiotu znajdują się u was w szafkach, tak więc na następną lekcję proszę, abyście przyszli właśnie z nimi. To wszystko na dziś, jesteście wolni. - nauczyciel schował dziennik do torby i po prostu wyszedł z klasy przez kantorek dla nauczyciela.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redmoondk.pun.pl www.guinvictus.pun.pl www.shinobininjarpg.pun.pl www.txcrashday.pun.pl www.enigmamt2.pun.pl